У Черкасах судитимуть підприємця за завищення вартості укладання тротуарної плитки

Прокуратурою Черкаської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця, який обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Слідством установлено, що обвинувачений, уклавши договір з комунальним підприємством «Соснівська Служба утримання будинків» Черкаської міської ради на капітальний ремонт прибудинкової території 2 житлових будинків у м. Черкаси, умисно, з метою заволодіння бюджетними коштами, шляхом зловживання своїм службовим становищем, достовірно усвідомлюючи про виконання робіт із завищеною вартістю, склав і підписав 2 акти приймання виконаних будівельних робіт, за результатами чого заволодів грошовими коштами міського бюджету на суму 86 тис.грн., що підтверджено висновком судової будівельно-технічної експертизи.

Робота щодо дослідження фактів заволодіння бюджетними коштами суб’єктами господарювання під час виконання договорів щодо укладання тротуарної плитки по ряду об’єктах у м. Черкаси триває.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
27.06.2018 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter