В Уманському районі за хабар судитимуть голову сільради

В Уманському районі за хабар судитимуть голову сільради Уманською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови однієї з сільських рад Уманського району, який обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди.

Досудовим розслідуванням установлено, що вказаний посадовець вимагав і отримав від представника приватного підприємства неправомірну вигоду за сприяння в прийнятті рішення сесії сільської ради щодо безперешкодного укладення договору оренди нежитлового приміщення, яке знаходиться в комунальній власності сільської ради.

Нагадаємо, під процесуальним керівництвом Уманської місцевої прокуратури працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області обвинуваченого затримано 20.03.2018, в приміщенні одного з закладів м. Умань, безпосередньо під час одержання частини обумовлених коштів у розмірі 28 тис. грн.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

За вчинене особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
27.06.2018 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter