У Черкасах чоловіка судитимуть за вбивство

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що раніше судимий черкащанин, знаходячись на одній з вулиць в місті Черкаси, внаслідок виниклих неприязних відносин з іншим чоловіком, завдав потерпілому декілька ударів кулаками в обличчя, після чого чоловік впав на землю та, маючи можливість самостійно пересуватися, пройшов до території цвинтаря, де від отриманих тілесних ушкоджень помер.

У рамках досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні зібрано достатньо доказів, на підставі яких зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

На цей час проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного та всебічного дослідження обставин кримінального провадження, а також вирішується питання щодо оскарження обраної міри запобіжного заходу.
23.06.2018 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter