У Черкаському районі бухгалтер сільради привласнила 180 тис. грн. з бюджету села

У Черкаському районі бухгалтер сільради привласнила 180 тис. грн. з бюджету села Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактами заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Установлено, що депутат однієї з сільських рад Черкаського району, будучи головним бухгалтером цього ж органу місцевого самоврядування, шляхом зловживання службовим становищем упродовж 2014-2015 років привласнила кошти місцевого бюджету на суму понад 180 тис. грн.

На підставі зібраних достатніх доказів зазначеній особі, з урахуванням вимог ст.ст. 480-481 КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

На цей час проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного та всебічного дослідження обставин кримінального провадження, завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акта до суду в розумні строки.

За заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
20.06.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter