У Черкасах під час одержання хабара затримали керівника районного управління Держпродспоживслужби

У Черкасах під час одержання хабара затримали керівника районного управління Держпродспоживслужби Черкаською місцевою прокуратурою у скоординованій співпраці з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчих Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито керівника районного управління Держпродспоживслужби, який отримав від приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 5 тис. грн. за невжиття передбачених законодавством заходів реагування за наслідками проведеної у підприємця виїздної перевірки та сприяння у безперешкодному отриманні дозвільних документів.

14 червня зазначеного службовця затримали одразу після отримання грошових коштів біля торгівельного комплексу в м. Черкаси.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання щодо затримання в порядку ст. 208 КПК України інших осіб, причетних до цього злочину, а також повідомлення їм про підозру та обрання запобіжних заходів.

Санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
14.06.2018 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter