Суд відпустив заступника мера Черкас Волошина на поруки. Шадловському призначено заставу в майже 150 000 грн.

За інформацією прокуратури Черкаської області, 11.06.2018 у Придніпровському районному суді м. Черкаси розглято клопотання прокуратури Черкаської області про обрання посадовим особам Черкаської міської ради, які підозрюються в розтраті більш як 3 млн. грн. бюджетних коштів, тобто вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Слідчим суддею заступнику міського голови обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, заступнику начальника одного з департаментів Черкаської міської ради - внесення застави в розмірі 149 тис. 500 грн.

Нагадаємо, що вказані вище посадові особи підозрюються в розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Слідством установлено, що в 2017 році вони від імені департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради уклали договори поставки товару, а в подальшому достовірно знаючи, що обумовлений товар не закуплявся та не постачався, а отже, умови договору в дійсності не виконано, підписали акти прийому-передачі майна та договори про передачу товару на зберігання, внаслідок чого за нібито надані послуги підприємцю з бюджету перераховано більш як 3 млн. 260 тис. грн.

Займаючи принципову позицію та зважаючи на те, що прокуратура зверталася до суду з клопотанням про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді застави на суму, яка б покривала розмір завданих збитків, прокурором у кримінальному провадженні на вказані судові рішення готуються апеляційні скарги.

Одночасно повідомляємо, що наразі в суді триває розгляд клопотань прокуратури про відсторонення підозрюваних від займаних посад, а також обрання запобіжних заходів іншим учасникам злочинної змови, а саме приватному підприємцю та її чоловіку, які сприяли вчиненню злочину.

Дане рішення прокоментував на ФБ інформ-представник ПВД Сергій Кузляєв. "Сьогодні суд таки виніс вердикт. Волошин – порука від депутатів ВР (не зря член Батьківщини!), Шадловський – застава 149 тис. грн (щось дивно, бо мова йде про 3 млн грн збитків).

Якщо протягом доби суми не будуть внесені, то чиновник і підприємець можуть опинитися за гратами.

Завтра суд має вирішити чи відсторонювати від посад Шадловського та Волошина.

В політичному плані удар по «Батьківщині» і її сателітам у міській раді"
12.06.2018 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter