У Києві ліквідовано конвертаційний центр, який надавав послуги підприємствам Черкащини

За інформацією прес-служби ДФС України, співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області та ГУ ДФС у м. Києві ліквідували конвертаційний центр з обігом більше 80 млн. грн.

В ході досудового розслідування кримінального провадження припинено діяльність конвертаційного центру, який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки Черкаської області та м. Києва з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

«Конверт» був організований групою з трьох осіб, які є членами однієї родини. Фігуранти створили (придбали) низку фіктивних та транзитних суб’єктів господарювання, реквізити яких використовували у злочинній схемі, що полягала у наступному: реально діючі підприємства перераховували на рахунки підконтрольних фігурантам компаній безготівкові кошти нібито за придбані товари, які насправді не поставлялися, за рахунок чого формувався фіктивний податковий кредит з ПДВ

У подальшому кошти з рахунків транзитно-конвертаційних підприємств знімалися готівкою та передавалися замовникам за винятком 12–13%, що слугували винагородою за конвертацію.

Орієнтовний обіг конвертаційного центру протягом 2018 року склав більше 80 млн. грн.

Під час 7 санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів вилучено готівкові валютні кошти в еквіваленті 104,6 тис. грн., 25 печаток фіктивних підприємств, чорнову документацію, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та фінансово-бухгалтерські документи, що свідчать про незаконну діяльність.

Досудове розслідування триває.
11.06.2018 19:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter