В Умані судитимуть поліцейського за підробку протоколів допиту свідків

В Умані судитимуть поліцейського за підробку протоколів допиту свідків Прокуратурою Черкаської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно працівника Уманського районного відділення поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, який обвинувачується у службовому підробленні.

Слідством установлено, що оперативний працівник поліції під час виконання доручення слідчого підробив протоколи допиту свідків і рапорт про проведення таких допитів шляхом внесення завідомо неправдивої інформації про начебто причетність жителя Уманщини до злочину. У ході розслідування встановлено, що зазначені в протоколах особи взагалі не допитувалися та відповідних свідчень не надавали.

У подальшому вказані документи були покладені в основу обґрунтування клопотання про проведення обшуку і ухвали суду про надання дозволу на проведення обшуку, після проведення якого, інший працівник поліції, обвинувальний акт стосовно якого скеровано до суду в 2017 році, вимагав та одержав від родички вказаного вище жителя Уманщини неправомірну вигоду в сумі 3 тисячі доларів США за вирішення питання про непритягнення його до кримінальної відповідальності.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді штрафу до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
05.06.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter