Співробітників воєнізованої охорони на мосту через Дніпро затримали під час одержання хабаря

Спільними зусиллями Черкаської місцевої прокуратури, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчих Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито протиправну схему отримання неправомірної вигоди групою осіб, організованої начальником воєнізованої охорони «Знам’янський загін воєнізованої охорони», який вимагав від представника суб’єкта підприємницької діяльності грошові кошти за сприяння в безперешкодному проїзді вантажних автомобілей з негабаритним вантажем через міст р. Дніпро на ділянці траси Золотоноша-Черкаси.
Співробітників воєнізованої охорони на мосту через Дніпро затримали під час одержання хабаря

Старшого стрілця стрілецької команди з охорони особливо-важливого об’єкту станції Черкаси затримано 1 червня одразу після одержання ним грошових коштів в розмірі 3 тис. грн. у службовому приміщенні воєнізованої охорони, що знаходиться неподалік від мосту через р. Дніпро.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання щодо затримання в порядку ст. 208 КПК України інших осіб, причетних до цього злочину, а також повідомлення їм про підозру та обрання запобіжного заходу.
01.06.2018 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter