У Смілі затримиано 40-річну жінку, яка роздавала газету "Русская весна"

У Смілі затримиано 40-річну жінку, яка роздавала газету "Русская весна" Завдяки скоординованим діям працівників Смілянської місцевої прокуратури, Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління Служби безпеки України в Черкаській області 23.05.2018, в м. Сміла викрито місцеву жительку, яка зберігала та розповсюджувала матеріали (паперові носії інформації), що пропагують культ насильства й жорстокості, расову, національну нетерпимість і дискримінацію.

Під час обшуку за місцем проживання 40-річної жінки правоохоронцями виявлено та вилучено значну кількість брошур з текстом, зміст якого роз’яснює та прославляє застосування сили, жорстокості та розправи над людьми.

За вказаним фактом Смілянським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області розпочато досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 300 (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене зясування всіх обставин події, наразі вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Хід розслідування вказаного кримінального провадження взято на контроль керівництвом Смілянської місцевої прокуратури.

За вчинене кримінальне правопорушення особі загрожує штраф до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.
30.05.2018 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter