Трьох жителів Золотоноші затримано за підозрою в підпалі грального закладу "Гранд Лото"

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом підпалу грального закладу в м. Золотоноша.

Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Черкаській області.
Трьох жителів Золотоноші затримано за підозрою в підпалі грального закладу "Гранд Лото"

Нагадаємо, що 11.05.2018, у гральному закладі «Гранд Лото», який знаходиться в м. Золотоноша, скоєно підпал, внаслідок чого загинуло 2 особи.

З метою забезпечення швидкого, всебічного, повного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального правопорушення у кримінальному провадженні створено слідчу групу, до складу якої включено найбільш досвідчених детективів Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Не дивлячись на те, що злочин вчинено в умовах неочевидності, внаслідок забезпечення прокуратурою області належного процесуального керівництва досудовим розслідуванням, якісно та своєчасно організовано проведення необхідних першочергових слідчих (розшукових) дій, за результатами яких у досить короткий проміжок часу встановлено, що кримінальне правопорушення вчинили 3 жителі м. Золотоноша.
Трьох жителів Золотоноші затримано за підозрою в підпалі грального закладу "Гранд Лото"

Сьогодні, 17.05.2018, зловмисників затримано в порядку ст. 208 КПК України. Під час обшуків за місцем їх проживання правоохоронцями вилучено зброю та боєприпаси.

На цей час із затриманими проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 194, ч. 1 ст. 263 КК України.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
17.05.2018 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter