Прокуратура: За привласнення 7 квартир судитимуть голову житлово-будівельного кооперативу з Кам'янки

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, за результатами досудового розслідування Кам’янським відділом Смілянської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови житлово-будівельного кооперативу в м. Кам’янка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2, ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням установлено, що чоловік незаконно заволодів грошовими коштами, що належали членам кооперативу, які сплачували їх у вигляді пайових внесків за квартири до моменту здачі будинку в експлуатацію. У подальшому після незаконного виключення потерпілих з кооперативу, обвинувачений здійснив продаж їх квартир.

Загалом зловмисник незаконно привласнив 7 квартир членів кооперативу, завдавши останнім матеріальних збитків на загальну суму 465 тис. грн. Під час здійснення досудового розслідування завдані збитки обвинуваченим частково відшкодовано. Так, потерпілим повернуто 2 квартири та частково відшкодовано збитки в грошовій формі.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
16.05.2018 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter