Черкащанин, зловживаючи довірою знайомого, зняв з його рахунку понад 39 тис. грн.

Черкащанин, зловживаючи довірою знайомого, зняв з його рахунку понад 39 тис. грн. Черкаською місцевою прокуратурою здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених статтями 190 (шахрайство), 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, обладнанням для їх виготовлення), 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального Кодексу України.

Встановлено, 30 – річний черкащанин вчинив протиправні дії відносно свого знайомого шляхом обману, використовуючи довірливі стосунки та користуючись нагодою поки той перебував на лікуванні в іншому місті, заволодів персональними даними потерпілого, його особистими документами, платіжною банківською карткою та пін-кодом до неї начебто з метою вчинення покращення кредитної історії потерпілого.

Натомість зловмисник вчинив незаконні дії, спрямовані на власне збагачення, здійснивши незаконний доступ до банківського карткового рахунку без дозволу та відома власника картки, отримавши можливість розпоряджатись наявними на рахунку та доступними до зняття готівкових коштів, виконав підробку документу в електронному виді.

Кримінальним правопорушенням потерпілому завдано збитків на загальну суму понад 39 тисяч гривень.

Зловмиснику оголошено про підозру та на даний час обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.
07.05.2018 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter