Керівництво Департаменту міськради Черкас судитимуть за незаконний дозвіл на будівництво біля Дніпра

Як інформують у ГУ Нацполіції в Черкаській області, в 2017 році оперативниками Управління захисту економіки в Черкаській області Національної поліції України були викриті факти протиправної діяльності посадових осіб Черкаської міської ради. На підставі зібраних матеріалів прокуратура області відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (Зловживання впливом або службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Керівництво Департаменту міськради Черкас судитимуть за незаконний дозвіл на будівництво біля Дніпра

Під час проведення досудового розслідування слідчі поліції в Черкаській області, оперативники Управління захисту економіки в Черкаській області Національної поліції України за процесуального керівництва прокуратури Черкаської області встановили осіб, причетних до злочину.

Так, начальник структурного підрозділу одного з Департаментів Черкаської міської ради незаконно видав містобудівні умови і обмеження забудови двох земельних ділянок, а керівник цього департаменту, всупереч генплану,видав незаконний наказ, яким і затвердив вищевказанімістобудівні умови та обмеження.

Внаслідок цього комерційні структури розпочали незаконне будівництво на території прибережної захисної смуги вздовж річки Дніпро у місті Черкаси. Наразі встановлено, що вартість земельних ділянок становить понад 10, 4 мільйони гривень.

На даний час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт з матеріалами кримінального провадження скеровано до суду. Фігуранти обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (Зловживання впливом або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Крім того, з метою відшкодування завданих збитків на майно посадових осіб було накладено арешт.
03.05.2018 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter