Прокуратура: Зареєстровано кримінальне провадження через привласнення грошей черкаським підприємством “Промбуд Індустрія”

Прокуратура: Зареєстровано кримінальне провадження через привласнення грошей черкаським підприємством “Промбуд Індустрія”Черкаською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за фактом привласнення грошових коштів підприємством “Промбуд Індустрія” в місті Черкаси.

Як інформують у Черкаській місцевій прокуратурі, виявлено публікацію з Інтернет – видання про те, що у Черкасах підприємство “Промбуд Індустрія” отримало кошти за капремонт адміністративної будівлі у центрі міста, однак роботи до кінця так і не виконало.

За вказаним фактом в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстроване кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального Кодексу України.

На даний час проводиться комплекс заходів, спрямованих на встановлення повного кола осіб, причетних до вчинення зазначеного кримінального правопорушення.
11.04.2018 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter