Прокуратура: Двох посадовців міськради Черкас притягнуто до адмінвідповідальності за неповідомлення про придбання машин

Прокуратура: Двох посадовців міськради Черкас притягнуто до адмінвідповідальності за неповідомлення про придбання машин Черкаською місцевою прокуратурою спільно з УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ НП України ініційовано питання про притягнення до адміністративної відповідальності двох посадових осіб Черкаської міської ради серед яких заступник керівника одного з департаментів Черкаської міської ради.

Вищевказані посадові особи Черкаської міської ради, являючись суб’єктами відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, не своєчасно повідомили Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, а саме про отримання у власність транспортних засобів вартість яких перевищує 80 тисяч гривень, чим порушили вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Постановами суду міста Черкаси, посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 1700 гривень кожному.

Питання стану законності у сфері запобігання корупції для Черкаської місцевої прокуратури є пріоритетним і перебуває на постійному контролі.
06.04.2018 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter