Жителя Канівського району засуджено за використання підробленого посвідчення учасника бойових дій

Як інформують у Золотоніській місцевій прокуратурі, Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено жителя Канівського району за використання підробленого посвідчення учасника бойових дій.

В судовому засіданні встановлено, що чоловік, придбавши у невстановленої особи завідомо підроблений офіційний документ - посвідчення учасника бойових дій, на своє ім’я перебуваючи в приміщенні автовокзалу, використав зазначене посвідчення, надавши його з метою придбання пільгового проїзного квитка на рейсовий автобус.

За вказаних обставин чоловік вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст.358 КК України, тобто використання завідомо підробленого документа.
Разом з тим, чоловік в судовому засіданні щиро розкаялись у вчиненому, просив суд суворо не карати його та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив злодія, призначивши покарання у виді 1 рік обмеження волі та звільнив його від відбування покарання з іспитовим терміном 1 рік
26.03.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter