Соснівський райсуд за шахрайство засудив до 6 років позбавлення волі заступника директора місцевого ПП

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси жителя Черкащини визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 190 (шахрайство), ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Обвинувачений упродовж 2006-2007 років, зловживаючи довірою черкасців, шахрайським шляхом заволодів їх коштами в загальній сумі 27 тисяч доларів США та 37 тисяч гривень за сприяння у вирішенні проблемних питань, у тому числі щодо набуття права власності на землю. Він же, у період з листопада 2009 року до листопада 2010 року, працюючи заступником директора одного з приватних підприємств, привласнив товарно-матеріальні цінності на суму понад 190 тисяч гривень.

Заслухавши позицію прокурора та врахувавши досліджені в судовому засіданні докази, вироком суду зловмисника засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій терміном на 3 роки.
26.03.2018 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter