В Уманському районі під час одержання хабара затримали сільського голову

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, у вівторок, 20 березня, працівниками Уманської місцевої прокуратури у скоординованій співпраці з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчих Уманського районного відділення Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито злочинні дії одного з сільських голів Уманського району, який вимагав та отримав від представника приватного підприємства неправомірну вигоду за сприяння в отриманні рішення сесії сільської ради щодо перезперешкодного укладення договору оренди нерухомого майна та зниження суми орендної плати за укладеним договором.
В Уманському районі під час одержання хабара затримали сільського голову

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України в приміщенні одного з закладів м. Умань, безпосередньо під час одержання нею частини обумовлених коштів у розмірі 28 тис. грн., які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
20.03.2018 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter