У Черкасах судитимуть чоловіка за крадіжку 2 715 літрів дизпалива

Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням працівника одного із підприємств Черкаського району у розтраті шляхом безоплатного відчуження на власну користь ввіреного йому майна, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 (привласнення або розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її відданні) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що працівник одного із підприємств Черкаського району, являючись матеріально-відповідальною особою за будівельні та паливно-мастильні матеріали в період часу з червня 2017 року по січень 2018 року, розтратив шляхом безоплатного відчуження на власну користь ввірене йому майно, а саме: дизельне паливо ДП-3-Євро-5-ВО загальним об’ємом 2715 літрів та бензин А-92 загальним об’ємом 160 літрів, завдавши при цьому підприємству матеріальних збитків на загальну суму понад 57 тисяч гривень.

В рамках вказаного провадження зловмиснику оголошено підозру у вчиненні вказаного злочину. Крім того, завдані збитки відшкодовані підозрюваним в повному обсязі.

Вказане кримінальне правопорушення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до чотирьох .років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
19.03.2018 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter