У департаменті освіти міськради Черкас проходять обшуки через підозру у махінаціях при ремонтах у дитсадках

У департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР проходить санкціонований обшук. Про це виданню "Інфоміст" стало відомо з власних джерел в міськраді.

13 березня Соснівський райсуд Черкас задовольнив клопотання слідчого та надав дозвіл на обшук. У судовій ухвалі зазначається, що за версією слідства, службові особи департаменту у 2017 році уклали договори на проведення ремонтних робіт в навчальних закладах. У подальшому після проведення авансових оплат та закриття актів виконаних робіт по цих договорах була привласнена частина бюджетних коштів через здійснення безтоварних операцій та переведення коштів у готівку, виконання робіт із завищеними обсягами.

У департаменті освіти міськради Черкас проходять обшуки через підозру у махінаціях при ремонтах у дитсадках


У матеріалах слідства зазначається, що протягом травня-грудня 2017 року договори були укладені із низкою підприємств, засновником яких є Костянтин Слабенко. В УЗЕ інформують, що Слабенко завищив обсяги виконаних робіт, що не відповідають обсягам та якості робіт. Зазначимо, що у 2015 році Слабенко балотувався до Черкаської міської ради по списку партії “Батьківщина”.

– Відбувається вилучення первинних документів: договорів із одним із підрядників. Слідство вважає, що роботи виконувалися за завищеними цінами. Ми сприяємо ходу розслідування, – прокоментував виданню “Інфоміст” новий директор департаменту Сергій Воронов.


19.03.2018 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter