У Черкасах ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом 487 млн. грн.

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом 487 мільйонів гривень.

У Черкасах ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом 487 млн. грн.

Як інформують у Головному управлінні ДФС у Черкаській області, було встановлено групу осіб, які за рахунок використання підконтрольних підприємств та схеми «зустрічних потоків» надавали підприємствам реального сектору економіки м. Черкаси, м. Києва та інших регіонів України послуги з приховування (неповернення) валютної виручки при експорті товарів, мінімізації сплати митних платежів при імпорті товарів та легалізації товарно-матеріальних цінностей, ввезених контрабандним шляхом.

З метою забезпечення функціонування незаконної схеми діяльності, учасниками «центру мінімізації митних платежів» створено ряд підконтрольних підприємств – експортерів та імпортерів, які діяли на території України, а також підприємств-нерезидентів.

Для ведення незаконної діяльності вказана група осіб протягом 2015 – 2018 років надавала послуги з приховування (неповернення) валютної виручки при експорті товарів до країн Європейського союзу та мінімізації митних платежів, шляхом проведення різного роду незаконних операцій, у тому числі шляхом транспортування на митну територію України товарно-матеріальних цінностей, переважно з країн Європейського союзу, Китаю та інших, по занижених цінах.
У Черкасах ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом 487 млн. грн.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій, проведених через підприємства, які входили до «центру мінімізації митних платежів», протягом 2015-2018 років склав близько 487 млн. гривень.

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області в ході проведення санкціонованих обшуків на території м. Черкаси та м. Києва виявлено та вилучено бухгалтерські документи та документи зовнішньоекономічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність учасників викритого «центру мінімізації митних платежів», 5 печаток підприємств-нерезидентів та 20 печаток підприємств та підприємців як реального сектору економіки так і таких, що мають ознаки «фіктивності».
06.03.2018 08:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter