У Золотоноші розпочинається суд над 28-річною жінкою, з вини якої загинуло 4 маленьких дітей

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом злісного невиконання жителькою Золотоніського району обов’язків по догляду за дітьми, що призвело до загибелі чотирьох малолітніх дітей.

Установлено, що 28-річна жінка 17.12.2017 розпалила грубу та, не пересвідчившись у безпечності умов самостійного перебування чотирьох своїх малолітніх дітей за місцем проживання, залишила їх без нагляду в будинку і пішла до знайомої вживати алкогольні напої. Під час відсутності матері дітей внаслідок порушення Правил пожежної безпеки в ході експлуатації пічного опалення в будинку відбулося займання та пожежа, й враховуючи малолітній вік, діти були позбавлені можливості вжити заходів до самозбереження, що призвело до тяжких наслідків у вигляді їх смерті.

16.02.2018 досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт направлено для розгляду до Золотоніського міськрайонного суду.

Санкція ст. 166 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 2 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.
26.02.2018 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter