Прокуратура: Черкаський податківець умисно не подав декларацію про доходи

Як інформують у Черкаській місцевій прокуратурі, Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаській області проводиться досудове розслідування відносно посадовця Державної податкової інспекції у м. Черкаси ГУ ДФС у Черкаській області, який умисно не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, порушивши тим самим вимоги, передбачені чинним законодавством України.

Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаській області за погодженням з Черкаською місцевою прокуратурою вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції»).

На даний час у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин та скерування обвинувального акту до суду.
06.02.2018 19:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter