Прокуратура: У дохід держави стягнуто 320 тис. грн. з боку громадянина Німеччини, якого підозрюють в організації торгівлі людьми

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно громадянина Федеративної Республіки Німеччина, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України.

Як нагадують у прокуратурі, громадянин Німеччини, діючи за попередньою змовою з місцевою жителькою, організував вербування та подальше переміщення молодих дівчат привабливої зовнішності з метою сексуальної експлуатації з використанням їх уразливого стану для заняття проституцією в Федеративній Республіці Німеччина.

У ході проведення досудового розслідування зловмисника затримано на території міжнародного автомобільного пункту пропуску «Краковець» разом із жертвою торгівлі людьми, 23-річною жителькою м. Черкаси.

Придніпровським районним судом м. Черкаси 21.11.2017 підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 320 тис. грн. При цьому, судом передбачено покладення на підозрюваного низки процесуальних обов’язків.

Підозрюваний скористався своїм правом на внесення відповідної застави, однак покладених на нього обов’язків не дотримався та в порушення вимог ст. 194 КПК України, будучи належним чином повідомленим, не з’явився за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді без поважних причин та не повідомив про причини своєї неявки.

У зв’язку з викладеним вище, прокуратурою до суду внесено клопотання про повернення застави, внесеної заставодавцем в розмірі 320 тис. грн., в дохід держави, за результатами розгляду якого слідчим суддею Придніпровського районного суду м. Черкаси прийнято рішення про його задоволення.
06.02.2018 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter