Прокуратура: Апеляційний суд Черкаської області скасував виправдальний вирок ветеринару, якого обвинувачують в отриманні хабарів за хибні експертизи

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, зусиллями працівників прокуратури доведено до логічного завершення судовий розгляд у кримінальному провадженні, що тривав майже рік, та вироком апеляційного суду Черкаської області за апеляційною скаргою прокурора скасовано виправдувальний вирок Соснівського районного суду м. Черкаси, яким керівника відділу однієї з державних установ ветеринарної медицини області виправдано у зв’язку з недоведеністю в його діянні складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Службовець обвинувачувався в тому, що в 2016 році одержав неправомірну вигоду за видачу експертних висновків на продукцію рослинного походження.

Незаконний, на думку державного обвинувача, виправдувальний вирок прокуратурою оскаржено до суду апеляційної інстанції, який задовольнив апеляцію прокурора, скасував реабілітуюче рішення та постановив новий вирок, згідно з яким службовця визнано винуватим у вчиненні корупційного злочину та призначено відповідне покарання.
05.02.2018 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter