У Черкасах до 2 років позбавлення волі засуджено жінку, яка замовила вбивство власної матері

У Черкасах до 2 років позбавлення волі засуджено жінку, яка замовила вбивство власної матері Як інформують у Черкаській місцевій прокуратурі, за підготовку до вбивства матері вироком суду засуджено горе-доньку до 2 років позбавлення волі з конфіскацією належного майна.

Встановлено, що у гр.Т. на ґрунті неприязних стосунків до своєї матері, виник умисел, направлений на підбурювання іншої особи до вчинення вбивства останньої, маючи на меті успадкувати належне матері нерухоме майно, а саме житловий будинок в місті Черкаси.

Навесні 2015 року донька шляхом умовлянь і обіцянок схилила незнайомого їй чоловіка до вчинення вбивства своєї матері, пообіцявши в разі виконання ним її злочинного замовлення, заплатити йому грошову винагороду в розмірі 200 доларів США.

Чоловік погодився на пропозицію жінки і пообіцяв вчинити умисне вбивство її матері, після чого звернувся до оперативого підрозділу поліції із відповідною заявою про готування до вчинення злочину та надав добровільну згоду на документування у встановленому законом порядку злочинної діяльності гр. Т. шляхом проведення оперативно – розшукових заходів.

Наступного дня чоловік повідомив жінку, що вчинив вбивство її матері, на підтвердження своїх слів продемонстрував останній ініційований кадр на фотокартці із зображенням ніби-то закривавленого тіла матері, який не викликав сумнівів в його достовірності.

Таким чином, злодійка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст.14, ч.4 ст.27, п.п.6, 11 ч.2 ст.115 КК України – готування до злочину, підшукування співучасника та змова на вчинення злочину, підбурювання до скоєння умисного вбивства, тобто умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині, з корисливих мотивів, вчинене на замовлення.
01.02.2018 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter