У Черкасах повідомлено про підозру одному з керівників управління планування та архітектури міськради за незаконну видачу містобудівних умов

За інформацією Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України, 29 січня слідчим СУ ГУНП в Черкаській області повідомлено про підозру одному з керівників управління планування та архітектури Департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.
У Черкасах повідомлено про підозру одному з керівників управління планування та архітектури міськради за незаконну видачу містобудівних умов

Досудовим розслідуванням встановлено, що зазначена службова особа, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди для юридичної особи, всупереч генеральному плану міста Черкаси незаконно видала в містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки по вул. Героїв Дніпра приватним комерційним структурам всупереч рішенням Черкаської міської ради щодо обмеження забудови даних земельних ділянок.

Внаслідок вищевказаних незаконних дій зазначених посадовців, земельні ділянки, на яких здійснюється будівництво, після введення в експлуатацію об’єктів будівництва вибудуть із комунальної власності Черкаської міської ради на користь приватних комерційних структур, чим буде спричинено шкоду інтересам громади на загальну суму близько 10 млн. грн.
31.01.2018 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter