У Золотоноші двох неповнолітніх засудили за крадіжку мопедів

У Золотоноші двох неповнолітніх засудили за крадіжку мопедів За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури, Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено двох неповнолітніх жителів Канівського району.

У судовому засіданні встановлено, що неповнолітній хлопець в жовтні 2017 року проник через хвіртку на територію домоволодіння, що розташоване в м. Каневі, проник до приміщення гаражу, в якому відсутні вхідні двері та незаконно заволодів мопедом марки.

Він же, 23.10.2017, перебуваючи в м. Канів, домовився з іншим хлопцем спільно вчинити незаконне заволодіння мопедами та прийшли до домоволодіння, що розташоване в м. Каневі, перелізши через паркан проник на територію вищевказаного домоволодіння звідки, відчинивши хвіртку з середини, викотив мопед марки "Suzuki" модель «Lets-4», ринковою вартістю якого 13 269,45 грн., та мопед марки "Suzuki", ринкова вартість якого, 7 945,00 грн. і таким чином незаконно заволоділи мопедами, завдавши потерпілому майнової шкоди на загальну суму 21 214,45 грн.

За вказаних обставин неповнолітній вчинив незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у інше сховище.

Разом з тим, неповнолітні в судовому засіданні щиро розкаялись у вчиненому, просили суд суворо не карати їх та надати шанс виправитись.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив злодіїв, призначивши покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнив їх від відбування з іспитовим терміном 1 рік
30.01.2018 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter