У Монастирищенському районі в 19-річної дівчини виявили коробку з канабісом

У Монастирищенському районі в 19-річної дівчини виявили коробку з канабісом Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.

19 січня 2018 року працівниками поліції проведено санкціонований обшук у 19-річної мешканки Монастирищенського району Черкаської області, під час якого виявлено та вилучено коробку з речовиною зеленого кольору рослинного походження, яка згідно висновку експерта від 24 січня 2018 року, являється особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабіс. Маса наркотичних засобів в перерахунку на висушену речовину становить 96,2 г, яку особа незаконно зберігала без мети подальшого збуту.

24 січня 2018 року вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України.
25.01.2018 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter