60-річний киянин викрав з двох банкоматів на території Черкащини 823 тис. грн.- прокуратура

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення банківських коштів в особливо великих розмірах, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4, ч. 5 ст. 185 (викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Установлено, що 60-річний житель м. Київ за попередньою змовою з іншими особами, в листопаді 2016 року, перебуваючи в смт. Жашків, заздалегідь підготувавши засоби вчинення злочину, шляхом пошкодження банкомату викрали грошові кошти в сумі 623 тис. грн. У подальшому вказані вище особи вчинили аналогічний злочин в смт. Маньківка, викравши з банкомату 200 тис. грн. Таким чином, останні заподіяли банківським установам збитків на суму більш як 800 тис. грн.

За результатами досудового розслідування одному з учасників групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4, ч. 5 ст. 185 КК України.

Наразі вирішується питання про обрання стосовно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
На цей час правоохоронцями вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження інших співучасників та виявлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаних вище злочинів.
24.01.2018 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter