Справу проти трьох черкаських самогонників, у яких вилучили понад 1,3 тонни спирту, передали до суду

За інформацією Головного управління ДФС у Черкаській області, співробітники податкової міліції скеровали до суду обвинувальний акт стосовно 3 членів організованої групи за незаконне виготовлення алкогольних напоїв.

Установлено, що члени злочинного угрупування, до складу якого входило троє мешканців м. Черкаси, з лютого до липня минулого року організували в гаражному приміщенні обласного центру незаконне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв та у подальшому збували їх жителям міста.
Справу проти трьох черкаських самогонників, у яких вилучили понад 1,3 тонни спирту, передали до суду

У ході проведення обшуків у вказаному приміщенні виявлено та вилучено понад 1,3 тонни спирту невідомого походження, 1955 літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції та обладнання для підпільного виготовлення алкогольних напоїв орієнтовної вартості 937 тис.грн.

За вчинене кримінальне правопорушення згідно чинного законодавства щодо зловмисників передбачено застосування відповідальності у вигляді штрафу у розмірі від 500 до 1050 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років із конфіскацією незаконно виготовленої продукції.
15.01.2018 19:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter