Двох підозрюваних в убивстві таксистки Ірини Чуприни суд залишив за гратами на 60 днів

Як інформують у Придніпровському районному суді, 13 січня слідчий суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси розглянув клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно гр. С та гр. М. які підозрюються у вчиненні за попередньою змовою групою осіб умисного вбивства з корисливих мотивів та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством небезпечним для життя та здоров’я потерпілого.

За результатами розгляду клопотань слідчого, слідчий суддя обом підозрюваним обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб до 13.03.2018 року включно.

Інформаційно: 08.01.2018, близько 03-50 год., підозрювані М. та С. за попередньою змовою з метою незаконного заволодіння транспортним засобом під приводом поїздки на таксі підійшли до автомобіля, яким керувала потерпіла. Отримавши згоду водія, вони сіли в автомобіль і поїхали містом. В подальшому, гр. С. кухонним ножем завдав потерпілій декілька ударів в область шиї, внаслідок яких остання померла. Тіло потерпілої підозрювані залишили в лісовому масиві , а на автомобілі повернулись до міста і залишили його.
15.01.2018 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter