У Черкасах судитимуть 28-річного чоловіка, який відкрив у місті три азартні заклади

У Черкасах судитимуть 28-річного чоловіка, який відкрив у місті три азартні заклади Прокуратурою Черкаської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням 28-річного раніше не судимого жителя м. Черкаси у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом).

Установлено, що чоловік, достовірно знаючи про дію Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», з метою отримання неконтрольованого Державою прибутку від незаконного зайняття гральним бізнесом, організував діяльність мережі закладів, пов’язаних з організацією та проведенням азартних ігор в 3 приміщеннях, розташованих в середмісті Черкас.

За адресами розташування гральних закладів проведено документування незаконної діяльності та обшуки, у ході яких виявлено та вилучено обладнання для проведення азартних ігор, документацію та грошові кошти.

За вчинення інкримінованого злочину чоловікові загрожує покарання у вигляді штрафу від 10 (десяти) до 40 (сорока) тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
05.01.2018 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter