Під час одержання хабара від студента затримано директора центру післядипломної освіти ЧДТУ

11 жовтня Черкаською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області викрито директора навчально-наукового центру післядипломної освіти та доуніверситетської освіти Черкаського державного технологічного університету, яка вимагала від студента 12 тис. грн. за сприяння у складанні екзаменаційних сесій та невідрахування з університету.
Під час одержання хабара від студента затримано директора центру післядипломної освіти ЧДТУ

Вказану службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому безпосередньо під час одержання частини обумовлених коштів в сумі 6 тис. грн., які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.
11.10.2017 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter