Прокуратура повідомила про підозру 5 смілянам за виготовлення і продаж наркотиків

9 жовтня слідчим відділом прокуратури Черкаської області повідомлено про підозру 5 особам у незаконному виробництві та збуті наркотичних засобів, , з них 1 особі - у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Досудовим розслідуванням установлено, що організована група в складі 5 осіб упродовж тривалого часу здійснювали незаконне виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту та збут особливо небезпечного наркотичного засобу – канабісу та психотропної речовини – амфетаміну на території Смілянського району Черкаської області.

Нагадаємо, що в ході проведення санкціонованих судом обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено близько 0,5 кг подрібненої коноплі, понад 80 рослин конопель, амфетамін, вогнепальну зброю та набої для неї, гранату, грошові кошти, отримані від незаконної діяльності, в сумі понад 70 тисяч доларів США та 60 тисяч гривень.

На цей час досудове розслідування в кримінальному провадженні триває, проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, а також вживаються заходи щодо завершення досудового розслідування та скерування справи до суду в розумні строки.

Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.
11.10.2017 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter