На станції ім.Шевченка упіймали поїзного злодія

На станції ім.Шевченка упіймали поїзного злодіяПовідомлення від потерпілої 57-річної мешканки м. Кривий Ріг Дніпропетровської області надійшло до чергової частини на станції ім. Т.Шевченка о п’ятій годині ранку. Заявниця повідомила, що у вагоні № 11 вказаного потягу вона виявила відсутність у своєму гаманці, що лежав на столику в купе, понад 1300 гривень.
Слідчо-оперативна група в одному з останніх вагонів потягу затримала 44-річного земляка потерпілої, який зізнався у скоєному і одразу повернув жінці викрадені гроші.
Зловмисник пояснив, що, повертаючись зі столиці додому, він вирішив пройтись потягом у пошуках довірливих та безпечних пасажирів. Відкривши купе одного з вагонів, він побачив, що на столику лежить гаманець, а біля нього міцно спить його власниця. Діставши гроші, крадій поклав гаманець на місце, аби не виникло підозри. Але в цей час жінка прокинулась і, побачивши в купе незнайомого чоловіка, попросила його увімкнути світло. Зрозумівши, що викриття не уникнути, злодій стрімко вийшов та зник у невідомому напрямку. Перевіривши гаманець, потерпіла виявила відсутність грошей і одразу повідомила про це провідникові потягу, який негайно викликав працівників міліції, що і стало запорукою оперативного затримання злочинця «на гарячому».
За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Наразі перевіряється причетність затриманого до інших поїзних крадіжок, повідомляє офіційний сайт Міністерства внутрішніх справ України.
21.09.2012 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter