Прокуратура: кримінального "колобка", який скоював злочини то в Україні, то в Росії, екстрагують у Росію після того, як він відбуде покарання в Україні

Прокуратура: кримінального "колобка", який скоював злочини то в Україні, то в Росії, екстрагують у Росію після того, як він відбуде покарання  в УкраїніПрокуратурою Черкаської області проведена перевірка щодо екстрадиції особи без громадянства до правоохоронних органів Російської Федерації.
Встановлено, що 2002 році вказана особа, перебуваючи на території Російської Федерації, вчинила тяжкі злочини та втекла, після чого була оголошена у міжнародний розшук.
У подальшому, переховуючись на території України, у 2004 році втікач вчинив інший злочин, за який його засуджено українським судом до 8 років позбавлення волі. У 2005 році під час відбування покарання на території України його було тимчасово видано до правоохоронних органів Російської Федерації, де засуджено за вказані тяжкі злочини до 14 років 6 місяців позбавлення волі. Після чого його знову екстраговано до України.
За результатами проведених екстрадиційних перевірок та після повного відбування покарання злочинцем на території України, прийнято рішення про екстрадицію його до Російської Федерації, повідомили у прес-службі прокурора Черкаської області.
20.09.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter