В Смілі затримали зловмисників, які знімали з жінок золоті прикраси

В Смілі затримали зловмисників, які знімали з жінок золоті прикрасиДо смілянських правоохоронців майже щодня почали звертатися скривджені жінки, які повідомляли про пограбування. Всі вони розповідали майже те саме: невідома особа швидко наближалась до них та миттєво зривала з шиї золоті прикраси, після чого зникала в темряві. Обличчя кривдника не вдалося розгледіти жодній із потерпілих жінок, бо злодій старанно приховував його під капюшоном.
Працівники міліції з'ясували, що всі пограбування були скоєні в різних частинах міста і потерпілі вказували різну кількість учасників, хоча загальні прикмети мали схожість.
Аж раптом – нове пограбування: у місцевої жінки невідомий чоловік відбирає сумочку, в якій знаходився мобільний телефон і банківська картка. Згодом правоохоронці отримали інформацію, що з рахунку потерпілої намагалися зняти кошти, але в той час картку вже було заблоковано і спроба виявилася невдалою. Обличчя невідомого зафіксувала камера відеоспостереження банкомату. В цьому відображенні потерпіла впізнала свого кривдника. Працівники міліції оперативно встановили особу зловмисника, ним виявився 27-річний непрацюючий, раніше не судимий житель міста Сміла. При перевірці ломбардів та їх філій було встановлено, що цей чоловік протягом декількох місяців неодноразово здавав до ломбарду різні золоті прикраси під своїм прізвищем. Став зрозумілим той факт, що молодик має причетність до серії пограбувань. Оперативники виїхали на затримання грабіжника.
При появі людей у погонах на порозі квартири, чоловік був здивований, почав знервуватись та намагався виправдовуватись. Але доказів у правоохоронців було вдосталь. Під час особистого огляду у підозрюваного виявили мобільний телефон потерпілої та квиток на потяг до Москви, який повинен був відправлятися через декілька годин. Зловмисника відразу затримали і доставили до міськвідділу міліції.
Розуміючи, що правоохоронцям все відомо про його злочинну діяльність, затриманий на слідстві зізнався в серії пограбувань та вказав на своїх спільників, з якими разом «працював». Ними виявилися двоє давніх знайомих із сусіднього району, віком 21 та 29 років, які приїздили в Смілу. Молодики разом грабували жінок, а здобуток ділили порівну. На здивування всім, троє учасників раніше не мали проблем із законом, тому тривалий час залишалися невідомими. Всі учасники злочинної групи затримані, перебувають під вартою. Смілянським міськвідділом міліції порушено ряд кримінальних справ за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 186 КК України «Грабіж». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років. Проводиться подальша перевірка на причетність затриманих до інших злочинів. Ведеться слідство, повідомили в управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області.
18.09.2012 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter