СБУ: головний міліцейський "комірник" Черкас та військовик з Кіровограду крали й продавали боєприпаси

СБУ: головний міліцейський "комірник" Черкас та військовик з Кіровограду крали й продавали боєприпаси Служба безпеки України припинила діяльність злочинного угруповання, до якого входили жителі Черкаської та Кіровоградської областей, яке розкрадало та реалізовувало боєприпаси. Встановлено, що мешканець Черкас та завідувач складу озброєння УМВС в Черкаській області, вступивши у злочинну змову з заступником командира однієї з військових частин Кіровоградського гарнізону Збройних Сил України, військовослужбовцем-контрактником цієї ж частини та співробітником дозвільної системи, налагодили канал постачання в незаконний обіг засобів ураження. Під час проведення планових стрільб зловмисники списували боєприпаси, викрадали їх та реалізовували на території різних областей України.

4 вересня під час збуту чергової партії боєприпасів – 230 набоїв до автомата Калашникова та снайперської гвинтівки Драгунова - зловмисників було затримано у Кіровограді поблизу військової частини. Ввечері цього ж дня в Черкасах було затримано кур’єра, співробітника дозвільної системи, який віз до місця продажу понад 250 патронів до автомата Калашникова та 74 набої до револьвера системи «Наган».

Співробітники Служби безпеки України вилучили у правопорушників: незареєстровану мисливську зброю, пістолет «Марголіна», понад 3,6 тис. набоїв та гранату Ф-1.

За матеріалами Служби безпеки України прокуратурою Черкаської області порушено 4 кримінальні справи стосовно 7 членів злочинного угруповання.Четверо учасників незаконної діяльності взято під варту, інші знаходяться на підписці про невиїзд. Слідство триває, повідомили у прес-центрі Служби безпеки України.
18.09.2012 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter