Прокуратура: У Черкаському районі зросла кількість злочинів

Прокуратура: У Черкаському районі зросла кількість злочинів У прокуратурі Черкаського району відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Черкаського району. Обговорювали, зокрема, стан боротьби зі злочинністю в районі. Як озвучили на нараді, у першому півріччі 2012 року на території району зареєстровано 361 злочин проти 326 за аналогічний період 2011 року.

За вказаний період на території району скоєно 131 тяжких та особливо тяжких злочинів проти 146 за аналогічний період минулого року. На жаль, серед цієї категорії злочинів є 3 вбивства, які всі розкриті. Підґрунтям вчинення особливо тяжких та тяжких злочинів проти особи (вбивства, спричинення тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтування) традиційно залишається спільне вживання спиртних напоїв.

У зв’язку зі складною економічною ситуацією, що склалась у державі, зафіксовано збільшення кількості злочинів проти власності: крадіжок майна громадян з проникненням у житло, незаконного заволодіння майном шляхом обману або зловживання довірою тощо.

У поточному році виявлено 59 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, серед яких 22 випадки збуту наркотичних засобів. Всього на території району виявлено 247 споживачів наркотичних засобів.

В районі відбулося зниження рівня підліткової злочинності. Так, у 1-му півріччі 2012 року підлітками скоєно 7 злочинів, тоді як у 2011 році таких випадків було 10.

До відповідальності притягнуто 123 посадові особи, в тому числі 17 посадових осіб контролюючих органів. Відшкодовано 5 млн. 401 тис. грн., у тому числі 118 тис. грн. - до бюджету, розповіли у прес-службі прокуратури Черкаської області.
12.09.2012 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter