За систематичний збут наркотиків затримано заввіділенням Черкаської обласної психіатричної лікарні

За систематичний збут наркотиків затримано заввіділенням Черкаської обласної психіатричної лікарні Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

1 червня працівниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури області затримано завідувача відділенння комунального закладу «Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради», який систематично незаконно збував наркотичні засоби (медичні препарати), які перебували в його віданні, за що отримував грошові кошти.

На цей час готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконний збут наркотичних засобів) КК України та клопотання до суду про застосування до підозрюваного запобіжного заходу тримання під вартою.
01.06.2017 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter