Прокуратура порушила справу проти заступника начальника облуправління, який незаконно санкціонував очистку Чорнобаївського водоймища

Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, Черкаським міжрайонним природоохоронним прокурором порушено кримінальну справу відносно заступника начальника одного з Черкаських обласних управлінь за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.За словами старшого помічника прокурора області Володимира Яременка, в ході проведеної по даному факту перевірки встановлено, що вказана службова особа в порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 року № 1269 «Про порядок затвердження інвестиційних програм і проектів будівництва та проведення їх державної експертизи», відповідно до якої, програми і проекти підлягають незалежно від джерел фінансування обов’язковій комплексній державній експертизі, за наявності негативного висновку вказаної експертизи по проекту будівництва «Очищення берегів Чорнобаївського водоймища в смт. Чорнобай Черкаської області», ще у липні 2008 року заключив контракт з Лівобережним міжрайонним управлінням водного господарства на проведення вказаних робіт.
У 2010 році службовець прийняв виконані будівельні роботи, підписавши відповідні акти та довідки про вартість виконаних робіт на суму понад 450 тисяч гривень, які в подальшому були перераховані Лівобережному міжрайонному управлінню водного господарства.
Таким чином, своїми неправомірними діями заступник начальника зазначеного обласного управління завдав інтересам держави матеріальних збитків на вказану суму.
06.02.2012 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter