У Черкасах судитимуть директора підприємства за ухилення від сплати 6 млн. грн. податків

За результатами досудового розслідування прокуратурою Черкаської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з підприємств м. Черкаси за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), ч. 1, ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування встановлено, що керівник підприємства, достовірно знаючи про відсутність фактичного постачання товарів на адресу очолюваного ним суб’єкта господарювання, використав завідомо підроблені документи, на підставі яких сформував податкову звітність з недостовірними даними та умисно ухилився від сплати податків на загальну суму понад 6 млн. грн.

Умисне ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах карається штрафом у розмірі заподіяних збитків (несплачених податків) з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.
03.05.2017 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter