Прокуратура: Маньківського підприємця за несплату 2,4 млн. грн. податків оштрафували на 340 тис. грн. та конфіскували половину майна

Прокуратурою Черкаської області підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно фізичної особи-підприємця за фактом умисного ухилення від сплати податків, підроблення та використання завідомо підроблених документів.

У ході судового розгляду встановлено, що фізична особа-підприємець відображав у бухгалтерському обліку та податковій звітності безтоварні операції з придбання товарів у фіктивних підприємств, унаслідок чого умисно ухилився від сплати до державного бюджету податку на додану вартість в сумі 2,4 млн. грн.

Вироком Маньківського районного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), ч. 1 та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 340 тис. грн. з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками й підприємницькою діяльністю, на 2 роки та з конфіскацією 1/2 частини майна, яке є його власністю.

Прокуратурою області на вказаний вирок готується апеляційна скарга через невідповідність призначеного покарання тяжкості злочину внаслідок м’якості.
11.04.2017 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter