СБУ: в Умані до 5 років позбавлення волі засудили продавця шпигунської техніки

СБУ: в Умані до 5 років позбавлення волі засудили продавця шпигунської техніки Службою безпеки України встановлено, що приватний підприємець, мешканець Умані, спільно з мешканцем Одещини налагодив канал постачання через мережу Інтернет спеціальних технічних засобів та реалізовував заборонену до вільного продажу китайську електронну техніку негласного отримання інформації місцевим жителям.
У березні 2012 року співробітники СБУ затримали правопорушника під час продажу високочутливих безпровідникових “GSM-мікрофонів». У підприємця було вилучено 7 таких пристроїв, повідомили у прес-центрі Служби безпеки України.
Згідно з висновками Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, пристрої визнано спеціальними технічними засобами, які заборонені до ввезення в Україну.
За кримінальною справою, яку розслідували слідчі управління Служби безпеки України в Черкаській області, мешканця м.Умань визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.359 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.
03.09.2012 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter