Черкаські податківці "накрили" підпільний заводик з виготовлення алкоголю

Черкаські податківці "накрили" підпільний заводик з виготовлення алкоголюЧеркаські податківці спільно з працівниками Головного Управління податкової міліції ДПС України встановили шляхи надходження фальсифікованої горілки на територію області та місця її виготовлення.

Було встановлено, що виробництво фальсифікату здійснювалося на території Дніпропетровської області. 38-річний житель м. Дніпропетровська в приміщенні колишнього фермерсько-тваринницького комплексу, розташованого в одному із селищ Дніпропетровщини, не маючи спеціального дозволу (ліцензії), установив промислову лінію з розливу горілчаних напоїв, на якій незаконно виготовляв горілчані вироби з логотипами відомих виробників в Україні. Під час проведення перевірки на підпільному виробництві працювало шість найманих працівників.

У приміщенні колишнього фермерсько-тваринницького комплексу співробітниками податкової міліції було виявлено та вилучено, промислову лінію з виробництва горілчаних напоїв, 4 тисяч літрів готової фальсифікованої продукції на суму понад 200 тисяч гривень, 8 тисяч літрів спирту на суму близько 420 тисяч гривень, 30 тисяч марок акцизного податку з явними ознаками фальсифікації та інше допоміжне устаткування для виготовлення горілки. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на орієнтовну суму понад 2 мільйонів гривень.

Відповідно до висновку лабораторії, вилучений спирт та виготовлені алкогольні напої не відповідають вимогам нормативно-технічної документації, які пред’являються до етилових спиртів та горілчаних виробів, а тому їх вживання становить загрозу для життя та здоров’я людини.

Відносно зловмисника порушено кримінальну справу за ст.ст. 204 та 216 КК України (незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів з використанням підроблених марок акцизного податку).

Нині проводиться подальше розслідування, повідомили в управлінні податкової міліції ДПС у Черкаській області.
31.08.2012 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter