У Черкасах затримали групу наркоторговців

У Черкасах затримали групу наркоторговцівДо співробітників сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Соснівського райвідділу міліції надійшла оперативна інформація про те, що невідомі особи в місті Черкаси налагодили незаконну торгівлю наркотиками.
Перевірки встановили, що на території міста розгорнуло свою діяльність злочинне угрупування, члени якого протягом року займаються незаконним збутом психотропної речовини – метамфетаміну. До складу злочинної групи входило 4 особи, серед яких була і жінка, наймолодшому затриманому – 28 років, найстаршому - 32. Завідував усіма справами найстарший, він особисто поставляв наркотики іншим членам злочинної групи, які в подальшому займалися його розповсюдженням. Сам організатор також брав активну участь у торгівлі отрутою, відшукуючи нових клієнтів серед наркозалежних осіб. Невдовзі у «наркобізнесменів» з’явилися постійні клієнти. Наркоділки почали отримувати непоганий прибуток від незаконної діяльності, однак збагатитись на здоров’ї людей зловмисникам не вдалося – під час продажу чергової партії наркотиків зловмисники були затримані працівниками міліції.

В учасників угруповання було вилучено близько 10 грам наркотичного засобу «метамфетамін», близько одного кілограму наркотичного засобу «марихуана», а також кошти в сумі понад 5 000 гривень, які учасники групи одержали від реалізації наркотичних засобів.

Наразі зловмисники затримані та знаходяться під вартою. Стосовно них порушено кримінальну справу за ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання зберігання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), санкція якого передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років. Правоохоронці продовжують з’ясовувати всі обставин цієї справи, відслідковувати шляхи збуту та канали надходження наркотиків до регіону.
30.08.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter