Тальнівський район : оковита призвела до втрати близької людини

Тальнівський район : оковита призвела до втрати близької людиниЦими вихідними в одному із сіл Тальнівського району сталося нещастя, внаслідок якого сиротами залишилося двоє дітей.
Вже було далеко за північ, а чоловік все не повертався додому. Оскільки це вже було не вперше, дружина пішла шукати його по селу. На одній із вузьких сільських вулиць на неї скоїв наїзд нетверезий мотоцикліст, внаслідок чого 38-річна жінка отримала смертельну травму. Водій мотоцикла зупинився та підійшов до вже мертвої жінки. Нахилившись над своєю жертвою, чоловік упізнав у ній власну дружину.
Зрозумівши, що сталося непоправне та намагаючись уникнути відповідальності, водій вирішив приховати сліди злочину. Приїхавши додому, поставив мотоцикл у гараж, попередньо витерши на ньому сліди крові. Після цього чоловік пішки пішов до місця трагедії, де на узбіччі лежала його мертва дружина. Щоб відвести від себе підозру, чоловік подався до сусідів та повідомив, що невідомий автомобіль скоїв наїзд на його дружину. Сусідка викликала «Швидку допомогу» та працівників ДАІ, які після огляду місця події помітили невідповідності у словах чоловіка загиблої та реальною ситуацією. Під тиском доказів, горе-мотоциклісту нічого не залишалося, як зізнатися у скоєному. Про це повідомили у державній автомобільній інспекції Черкаської області.
27.08.2012 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter