Прокуратура Черкаської області перевіряє факт забруднення річки Тальянки

Прокуратура Черкаської області перевіряє факт забруднення річки ТальянкиПрокуратурою Черкаської області в порядку правозахисної діяльності проводиться перевірка за фактом можливого забруднення річки Тальянки та гибелі в ній риби.
Про результати цієї перевірки буде повідомлено додатково, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Нагадаємо, що майже дві сотні осіб підписалися під зверненням до президента та Генеральної прокуратури в місті Тальне Черкаської області. Жителі райцентру скаржаться на Геннадія Бобова, якому належить місцевий цукрозавод. "Після потужних дощів сталися великооб'ємні зливи висококонцентрованих отруйних речовин з території цукрозаводу в річку Тальянку. Загинуло багато риби у ній та у Гірському Тікичі. Міська рекреаційна зона "Співоче поле" від жахливого смороду з Тальянки багато днів не могла прийняти мешканців міста", – йдеться у зверненні.
Тальнівський цукровий завод є одним із найбільших підприємств в районі. Минулого року він кілька разів скидав нечистоти в річку. Жителі Тального припускають, що таким чином на цукрозаводі економлять електроенергію і не запускають насосів, які б відкачували нечистоти у спеціальні відстійники.
23.08.2012 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter